Reklama

Low Carb pečivoLow Carb pečivo
  • Low Carb pečivo
  • MixSlim
  • Nejdražší podle porce
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb pečivo

Vychutnat si dietu? Přesně tak, v dnešní době je možné leccos a je to právě low carb dieta, která je plná zajímavých chutí a vůní, jimž jednoduše neodoláte. Odstínů je tu na desítky, jen si vybrat ty, co vám budou vyhovovat. Kromě proteinových sušenek to mohou být třeba i koktejly, které si dochutíte jen trochou prášku. Naprosté minimum sacharidů a o to více bílkovin, to znamená jediné – ketóza je už vlastně na dohled, cíl je stále blíž, stačí jen, když vytrváte ještě nějakou dobu v nastoupeném trendu.

Proteinové pečivo je variací na klasické sladkosti

Muffin, sušenky nebo perníčky. To vše v rámci diety? Ale ano, proteinové pečivo nabídne alternativu, za kterou se nemusíte vinit – neporušíte žádná pravidla, právě naopak, budete je spíše do puntíku dodržovat. Chléb nebo houstičky k snídani, případně s pomazánkou, která nabídne další slušnou porci proteinů. Pokud si nedokážete život bez pečiva představit, loučit se s ním rozhodně nemusíte. Jen je třeba sáhnout po tom správném, se kterým nebude keto dieta narušena. Chcete si vybrat i podle ceny nebo výrobce? Seřaďte si všechny dostupné nabídky jedním kliknutím a budete mít o svém budoucím nákupu mnohem jasněji!

Low carb pečivo vám zavoní také Vánocemi

Skořice, perník, pomerančová kůra. Přesně tak, mezi low carb pečivo se řadí i originální perníčky, ve kterých nenajdete zbytečný cukr, a přesto zachutnají zkrátka skvěle. Nebo byste si dali sušenky s čokoládovou polevou? Ne, to není vtip. Low carb dieta může mít tolik podob, kolik dovolí vaše fantazie. Bez lepku, přidaného cukru, ale zato s více bílkovinami, jak velí předepsané tabulky. Originální perníčky jsou vhodné i pro hosty. Zkuste, jestli poznají jejich tajemství nebo je budou považovat za klasiku. Opravdu jsou až tak k nerozeznání? Nechejte se překvapit, výsledky budou možná skutečně zajímavé.

Reklama