Reklama

Přílohy a omáčkyPřílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • ChiaShake
  • Nejdražší podle porce
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb přílohy a omáčky

Jsou velmi chutné, vydatné, obsahují jen zlomek kalorií oproti těstovinám, na které jsme si už před léty zvykli. A dají se kombinovat na desítky různých způsobů, takže si díky nim v kuchyni užijete mnoho zajímavých chvilek. Poznáte rozdíl? Bude to hodně těžké až nemožné, a přitom nejde o žádnou náhražku, která by vás nezasytila. Je tomu právě naopak, oceníte i snadný způsob přípravy, díky němuž ušetříte v kuchyni drahocenný čas. Low carb dieta má mnoho variací, takže se nebojte i lehce experimentovat, což je nakonec při vaření naprosto žádoucí. Nesmíte se totiž nudit!

Proteinové přílohy a omáčky mají mnoho podob

Dáte si těstoviny, rýži nebo nudle? To vše bez zbytečných kalorií a sacharidů? Proteinové přílohy a omáčky jsou vhodnou alternativou, když držíte low carb dietu a chcete zhubnout přebytečná kila. Kromě toho, že lépe se hubne s úsměvem, byste měli vědět, že hubnutí je i v hlavě. Jinak řečeno, bez dobré motivace bohužel prakticky není šance uspět. Barbecue dresink nebo kečup? I tato dochucovadla mohou být bez obrovské porce sacharidů, stačí jen vědět, kde si vybírat. Zdravá výživa vás obohatí, budete se cítit lépe, a navíc si opravdu pochutnáte. Srovnejte si jednotlivé produkty podle cenovek a namíchejte si jídelníček na příští týdny, přesně podle svého nejlepšího gusta!

Konjakové těstoviny znamenají chuť a zdraví

Bez lepku, ale také bez sacharidů. I takové mohou být přílohy, samozřejmě – důkazem tohoto tvrzení jsou bezesporu konjakové těstoviny, s nimiž si v kuchyni vykouzlíte řadu zajímavých jídel. A jejich příprava? Ta vám zabere opravdu jen pár minut, proč vlastně trávit podobnou činností víc času, než je skutečně nutné? Dobrot přeci na našem talíři není nikdy dost, navíc, pokud jsou zdravé a vydatné, nemůže mít námitek ani zkušený dietní specialista. Low carb dieta se dá držet i s úsměvem a hodně velkou nápaditostí! Vždyť není důvod se na svět mračit.

Reklama