Reklama

Přílohy a omáčkyPřílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • MixSlim
  • Nejdražší podle porce
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb přílohy a omáčky

Jsou velmi chutné, vydatné, obsahují jen zlomek kalorií oproti těstovinám, na které jsme si už před léty zvykli. A dají se kombinovat na desítky různých způsobů, takže si díky nim v kuchyni užijete mnoho zajímavých chvilek. Poznáte rozdíl? Bude to hodně těžké až nemožné, a přitom nejde o žádnou náhražku, která by vás nezasytila. Je tomu právě naopak, oceníte i snadný způsob přípravy, díky němuž ušetříte v kuchyni drahocenný čas. Low carb dieta má mnoho variací, takže se nebojte i lehce experimentovat, což je nakonec při vaření naprosto žádoucí. Nesmíte se totiž nudit!

Proteinové přílohy a omáčky mají mnoho podob

Dáte si těstoviny, rýži nebo nudle? To vše bez zbytečných kalorií a sacharidů? Proteinové přílohy a omáčky jsou vhodnou alternativou, když držíte low carb dietu a chcete zhubnout přebytečná kila. Kromě toho, že lépe se hubne s úsměvem, byste měli vědět, že hubnutí je i v hlavě. Jinak řečeno, bez dobré motivace bohužel prakticky není šance uspět. Barbecue dresink nebo kečup? I tato dochucovadla mohou být bez obrovské porce sacharidů, stačí jen vědět, kde si vybírat. Zdravá výživa vás obohatí, budete se cítit lépe, a navíc si opravdu pochutnáte. Srovnejte si jednotlivé produkty podle cenovek a namíchejte si jídelníček na příští týdny, přesně podle svého nejlepšího gusta!

Konjakové těstoviny znamenají chuť a zdraví

Bez lepku, ale také bez sacharidů. I takové mohou být přílohy, samozřejmě – důkazem tohoto tvrzení jsou bezesporu konjakové těstoviny, s nimiž si v kuchyni vykouzlíte řadu zajímavých jídel. A jejich příprava? Ta vám zabere opravdu jen pár minut, proč vlastně trávit podobnou činností víc času, než je skutečně nutné? Dobrot přeci na našem talíři není nikdy dost, navíc, pokud jsou zdravé a vydatné, nemůže mít námitek ani zkušený dietní specialista. Low carb dieta se dá držet i s úsměvem a hodně velkou nápaditostí! Vždyť není důvod se na svět mračit.

Reklama