Reklama

Low Carb tyčinkyLow Carb tyčinky
  • Low Carb tyčinky
  • ChiaShake
  • Nejdražší podle porce

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb tyčinky

Sušenky nejsou dobrý nápad, zvláště pokud držíte dietu. Sice se na nás v regálech obchodů hezky usmívají, ale jsou často plné náhražek, cukrů a nezdravých surovin, díky nimž bychom měli se snahou zhubnout velký problém. Lepší je vydržet, vytrvat a mít jasno o tom, co jíst a co nikoliv, protože ovoce úspěchu přijde jen pro ty, co se umí dobře ovládnout. Chuť na něco dobrého ale je v každém z nás, můžeme ji však potlačit velmi snadno – stačí dát si tyčinku plnou kvalitních bílkovin, ve které se skrývá jen nepatrné množství cukru. Dietní hřích? Ne, vůbec ne, můžete se naprosto spolehnout!

Proteinové tyčinky doslova milují rozmanitost

Nehrozí, že se začnete nudit a pociťovat, že by snad byla vaše strava jednotvárná. Vůbec ne, protože proteinové tyčinky mají několik nevšedních podob a sázejí i na klasiku. Mango, pomeranč a vanilka v kombinaci s čokoládou? Vanilka s kokosem? To samozřejmě ještě není vše, neboť keto dieta je hlavně o rozmanitosti. Máte omezit sacharidy, ale ne ochuzovat se o potěšení a radost ze života. To by byla přeci velká škoda a navíc, s dobrou náladou se pak hubne mnohem lépe. Když zapojíte v rozumné míře také cvičení, výsledky se pak určitě brzy dostaví, jen vydržet! Srovnejte si produkty podle ceny, kupte si větší balení, díky němuž nebudete muset tak často doplňovat zásoby.

Low carb tyčinky jsou skutečnou lahůdkou

Dietní režim neznamená, že budete jíst jen syrovou zeleninu. Low carb tyčinky jsou zárukou, že vaše dieta bude veselá a plná zajímavých změn v jídelníčku. Jednou si dáte tyčinku, podruhé omeletu, pak zase polévku a koktejl, vše s vysokým obsahem kvalitních bílkovin, prakticky bez cukrů, a především pak z čerstvých surovin. Low carb dieta možná není pro každého, ale pokud se vám jednou zalíbí a uvidíte výsledky, budete jistě nadšení. A o to tu přeci jde především!

Reklama