Reklama

Low Carb tyčinkyLow Carb tyčinky
  • Low Carb tyčinky
  • KetoMix
  • Nejdražší podle porce

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb tyčinky

Sušenky nejsou dobrý nápad, zvláště pokud držíte dietu. Sice se na nás v regálech obchodů hezky usmívají, ale jsou často plné náhražek, cukrů a nezdravých surovin, díky nimž bychom měli se snahou zhubnout velký problém. Lepší je vydržet, vytrvat a mít jasno o tom, co jíst a co nikoliv, protože ovoce úspěchu přijde jen pro ty, co se umí dobře ovládnout. Chuť na něco dobrého ale je v každém z nás, můžeme ji však potlačit velmi snadno – stačí dát si tyčinku plnou kvalitních bílkovin, ve které se skrývá jen nepatrné množství cukru. Dietní hřích? Ne, vůbec ne, můžete se naprosto spolehnout!

Proteinové tyčinky doslova milují rozmanitost

Nehrozí, že se začnete nudit a pociťovat, že by snad byla vaše strava jednotvárná. Vůbec ne, protože proteinové tyčinky mají několik nevšedních podob a sázejí i na klasiku. Mango, pomeranč a vanilka v kombinaci s čokoládou? Vanilka s kokosem? To samozřejmě ještě není vše, neboť keto dieta je hlavně o rozmanitosti. Máte omezit sacharidy, ale ne ochuzovat se o potěšení a radost ze života. To by byla přeci velká škoda a navíc, s dobrou náladou se pak hubne mnohem lépe. Když zapojíte v rozumné míře také cvičení, výsledky se pak určitě brzy dostaví, jen vydržet! Srovnejte si produkty podle ceny, kupte si větší balení, díky němuž nebudete muset tak často doplňovat zásoby.

Low carb tyčinky jsou skutečnou lahůdkou

Dietní režim neznamená, že budete jíst jen syrovou zeleninu. Low carb tyčinky jsou zárukou, že vaše dieta bude veselá a plná zajímavých změn v jídelníčku. Jednou si dáte tyčinku, podruhé omeletu, pak zase polévku a koktejl, vše s vysokým obsahem kvalitních bílkovin, prakticky bez cukrů, a především pak z čerstvých surovin. Low carb dieta možná není pro každého, ale pokud se vám jednou zalíbí a uvidíte výsledky, budete jistě nadšení. A o to tu přeci jde především!

Reklama