Reklama

OstatníOstatní
  • Ostatní
  • KetoMix
  • Nejdražší podle porce

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb Ostatní produkty

Low carb dieta nemusí být žádným strašákem, nejde o program, se kterým byste se snad museli zříkat oblíbených jídel. Jen vezměte v úvahu, že existují i zajímavé alternativy, co se v chuti zase tolik neliší. Cílem je jen jedno, omezit cukry, a to v co nejširší míře. Pokud se chcete dopracovat do stavu ketózy, nic jiného vám ani nezbývá. Samozřejmě platí, že tento dietní styl není pro každého, ale když přinese ovoce, jistě na něj nedáte ani v nejmenším dopustit. Nelze čekat výsledky hned druhý den, hubnutí je záležitost delšího časového horizontu. Ale to už jistě víte.

Proteinové chipsy pro večerní mlsání

Bez výčitek a nadto s pěknou porcí bílkovin, které jsou ideální potravou pro naše svalstvo a zajišťují řadu důležitých tělesných funkcí. Proteinové chipsy jsou křupavou dobrotou například k televizní obrazovce, jež v porovnání s přesolenou variací plné tuků přináší mlsání v souladu se zdravou výživou. Bílkoviny obsažené v těchto chipsech jsou pro keto dietu zcela ideální a srovnatelné i s těmi, které pocházejí z čerstvého masa. Porovnejte si cenovky u jednotlivých produktů a zjistěte, jenž je nejvýhodnější i pro vaši peněženku. A popřemýšlejte také o různých doplňcích pro jídelníček, jako jsou například spalovače tuků. Ty pomohou rozjet metabolismus na vyšší obrátky a doplnit vaši snahu.

Sušené maso nejen na cesty

Často vyrážíte mimo domov, služební cesty jsou takřka neustále na programu. Potom je v případě, že držíte také low carb dietu, dobrou alternativou nejen proteinový koktejl, jenž si připravíte doslova do minuty, ale i sušené maso. Výrazná chuť masa společně s kořením, nevyjímaje samozřejmě i trochu soli, kterou používali pro podobné účely už naši dávní předkové. Bude to vepřové nebo hovězí? Oceníte i trochu chilli, díky němuž bude výsledek o mnoho peprnější? Někdo to rád pálivé, jak říká klasické sousloví. Low carb dieta v tomto směru tedy rozhodně nebude proti!

Reklama